Colnago Cycling Festival 2024

5. dub

233

Co: Colnago Cycling Festival

Kdy: 5.-7. duben 2024

Kde: Desenzano, Italy

 

Pětidenní pobyt v italském regionu, který je esencí cyklistiky. Jednou v roce připravujeme výjimečný zážitkový program v Monze, Cambiagu (domov značky Colnago) a na Lago di Garda, který vrcholí účastí na amatérském závodu v Desenzanu.

S citem jsme vybrali 4-hvězdičkové hotely: první hotel přímo v Monze, historický hotel s nezaměnitelným geniem loci, další hotel je situovaný kousek od srdce samotného festivalu, přímo na břehu Lago di Garda.

Navštívíte muzeum Colnago. Uvidíte kola mistrů světa, vítězů jarních klasik i rekordů v hodinovce, kola postavená ve spolupráci s Ferrari, ale i pozlacené kolo vyrobené pro papeže Jana Pavla II. Následovat bude privátní prohlídka manufaktury Colnago, kde se seznámíte s procesem ruční výroby této dnes již legendární značky.

Připojíte se k nadšeným cyklistům na jarní zahájení cyklistické sezony a zažijte kouzlo jezera Garda, vášeň Colnaga, adrenalin a výzvu gran fonda. Vyjížďka Colnago & Friends, kratší 45 km dlouhá cyklistická túra s dvojnásobným šampionem Giro d’Italia Paolem Savoldellim, která vás zavede do překrásné krajiny pod jižní část jezera Garda. Gran Fondo Colnago, nedělní závod v okolí jezera Lago di Garda rozdělený na kratší trasu 110 km / 1348 m a delší trasu 138 km / 2010 m.

Těšíme se na Vás

 

Prohlédněte si fotogalerii uplynulého ročníku Colnago Cycling Festivalu 2023.

 

Přihlásit se

 

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu