Testování gravel kol Colnago

23. čer

20230430_090026

Co: Testování kol Colnago

Kdy: 23.6.

Kde: Praha - Modřany 

 

Rádi byste vyzkoušeli Gravel bike? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Proč Gravel?

Gravel je forma cyklistiky, která zahrnuje jízdu na nezpevněných nebo štěrkových cestách spíše než na zpevněných. Gravel cyklistika se v posledních letech stává stále populárnější, protože mnoho cyklistů hledá nové a náročné způsoby, jak prozkoumat přírodu a uniknout z provozu na zpevněných cestách. Gravel cyklistika se může odehrávat v různých terénech, od hladkých a rychlých šotolinových cest až po drsný a technický singletrack. Mnoho cyklistů na šotolině si užívá výzvy v podobě projíždění různorodým terénem a zdolávání strmých stoupání a klesání. Gravel cyklistika vám také poskytuje větší svobodu výběru trasy. Můžete se projet po klidných venkovských cestách, stezkách v lese nebo se vydat na vícedenní výlet po neznámých místech. Populární se staly také šotolinové cyklistické akce a závody, na kterých mnoho jezdců testuje své dovednosti a vytrvalost v závodech na dlouhé vzdálenosti.

 

Kde jezdíme?

Jižní část Prahy je známá svou překrásnou krajinou jako dělanou pro gravel ježdění. Ukážeme Vám nádherná místa kousek za Prahou, zavede Vás na místa o kterých jste snili.

 

2023

 

Co od Vás budeme potřebovat?

Aby byl zážitek co nejlepší, musíme kolo správně nastavit. Potřebujeme znát hlavně vaší výšku a délku nohou, pokud máte můžete nám poslat Váš bikefitting.

 

G3X_telaio_page-0001

 

Naše kola:

Gravel kola jsou speciálně navržena pro tento typ cyklistiky, mají širší pneumatiky a uvolněnější geometrii než tradiční kola. Štěrkové cesty mohou být drsné, takže širší pneumatiky poskytují větší stabilitu a trakci, zatímco uvolněná geometrie zajišťuje pohodlnější a stabilnější jízdu.

Budeme jezdit na kolech Colnago G3X, vyberte si to své.

 

 Screenshot 2023-05-03 16.04.06Screenshot 2023-05-03 16.04.48

 

Těšíme se na Vás

 

Přihlásit se

 

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu