Testování gravel kol Colnago

kvě

20230430_090026

Co: Testování Colnago

Kdy: Květen 2024

Kde: Praha

 

Rádi byste vyzkoušeli Gravel bike? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Proč Gravel?

Gravel je forma cyklistiky, která zahrnuje jízdu na nezpevněných nebo štěrkových cestách spíše než na zpevněných. Gravel cyklistika se v posledních letech stává stále populárnější, protože mnoho cyklistů hledá nové a náročné způsoby, jak prozkoumat přírodu a uniknout z provozu na zpevněných cestách. Gravel cyklistika se může odehrávat v různých terénech, od hladkých a rychlých šotolinových cest až po drsný a technický singletrack. Mnoho cyklistů na šotolině si užívá výzvy v podobě projíždění různorodým terénem a zdolávání strmých stoupání a klesání. Gravel cyklistika vám také poskytuje větší svobodu výběru trasy. Můžete se projet po klidných venkovských cestách, stezkách v lese nebo se vydat na vícedenní výlet po neznámých místech. Populární se staly také šotolinové cyklistické akce a závody, na kterých mnoho jezdců testuje své dovednosti a vytrvalost v závodech na dlouhé vzdálenosti.

 

Kde jezdíme?

Jižní část Prahy je známá svou překrásnou krajinou jako dělanou pro gravel ježdění.

 

2023

 

Co od Vás budeme potřebovat?

Aby byl zážitek co nejlepší, musíme kolo správně nastavit. Potřebujeme znát hlavně vaší výšku a délku nohou, pokud máte můžete nám poslat bikefitting.

 

G3X_telaio_page-0001

 

Naše kola:

Gravel kola jsou speciálně navržena pro tento typ cyklistiky, mají širší pneumatiky a uvolněnější geometrii než tradiční kola. Štěrkové cesty mohou být drsné, takže širší pneumatiky poskytují větší stabilitu a trakci, zatímco uvolněná geometrie zajišťuje pohodlnější a stabilnější jízdu.

Budeme jezdit na kolech Colnago G3X, vyberte si to své.

 

 Screenshot 2023-05-03 16.04.06Screenshot 2023-05-03 16.04.48

 

 Těšíme se na Vás

Jan Černý

+420 608 437 844 | jan.cerny@procycle.cz

 

Přihlásit se

 

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu