Eventy

Colnago Cycling Festival 2024
5. dub

233

Co: Colnago Cycling Festival

Kdy: 5.-7. duben 2024

Kde: Desenzano, Italy

 

Pětidenní pobyt v italském regionu, který je esencí cyklistiky. Jednou v roce připravujeme výjimečný zážitkový program v Monze, Cambiagu (domov značky Colnago) a na Lago di Garda, který vrcholí účastí na amatérském závodu v Desenzanu.

S citem jsme vybrali 4-hvězdičkové hotely: první hotel přímo v Monze, historický hotel s nezaměnitelným geniem loci, další hotel je situovaný kousek od srdce samotného festivalu, přímo na břehu Lago di Garda.

Navštívíte muzeum Colnago. Uvidíte kola mistrů světa, vítězů jarních klasik i rekordů v hodinovce, kola postavená ve spolupráci s Ferrari, ale i pozlacené kolo vyrobené pro papeže Jana Pavla II. Následovat bude privátní prohlídka manufaktury Colnago, kde se seznámíte s procesem ruční výroby této dnes již legendární značky.

Připojíte se k nadšeným cyklistům na jarní zahájení cyklistické sezony a zažijte kouzlo jezera Garda, vášeň Colnaga, adrenalin a výzvu gran fonda. Vyjížďka Colnago & Friends, kratší 45 km dlouhá cyklistická túra s dvojnásobným šampionem Giro d’Italia Paolem Savoldellim, která vás zavede do překrásné krajiny pod jižní část jezera Garda. Gran Fondo Colnago, nedělní závod v okolí jezera Lago di Garda rozdělený na kratší trasu 110 km / 1348 m a delší trasu 138 km / 2010 m.

Těšíme se na Vás

 

Prohlédněte si fotogalerii uplynulého ročníku Colnago Cycling Festivalu 2023.

 

Přihlásit se

 

Nevyplňujte toto pole:
První jarní silniční vyjížďka s Petrem Benčíkem
k

c21

Co: Silniční vyjížďka s Petrem Benčíkem

Kdy: Květen 2024 (termín bude upřesněn)

Kde: Praha - Koloděje (Kostel Povýšení svatého Kříže)

 

“Pravá cyklistika” vystihuje přesně to co se bude dít. Pojeďte se s námi opřít do pedálů, sdílejte svou vášeň, zažijte strhující souboje a opravdový balík. V Květnu nás čeká první vyjížďka s trojnásobným mistrem silniční cyklistiky Petrem Benčíkem. Bez ohledu na značku kola pojeďte s námi. Vyjížďka je rozdělena do několika skupin, nikdo se nemusí bát, že bude pozadu. Dobrý oběd si dáme všichni společně.

Těšíme se na Vás

 

Přihlásit se

 

Nevyplňujte toto pole:
Testování gravel kol Colnago
kvě

20230430_090026

Co: Testování Colnago

Kdy: Květen 2024

Kde: Praha

 

Rádi byste vyzkoušeli Gravel bike? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Proč Gravel?

Gravel je forma cyklistiky, která zahrnuje jízdu na nezpevněných nebo štěrkových cestách spíše než na zpevněných. Gravel cyklistika se v posledních letech stává stále populárnější, protože mnoho cyklistů hledá nové a náročné způsoby, jak prozkoumat přírodu a uniknout z provozu na zpevněných cestách. Gravel cyklistika se může odehrávat v různých terénech, od hladkých a rychlých šotolinových cest až po drsný a technický singletrack. Mnoho cyklistů na šotolině si užívá výzvy v podobě projíždění různorodým terénem a zdolávání strmých stoupání a klesání. Gravel cyklistika vám také poskytuje větší svobodu výběru trasy. Můžete se projet po klidných venkovských cestách, stezkách v lese nebo se vydat na vícedenní výlet po neznámých místech. Populární se staly také šotolinové cyklistické akce a závody, na kterých mnoho jezdců testuje své dovednosti a vytrvalost v závodech na dlouhé vzdálenosti.

 

Kde jezdíme?

Jižní část Prahy je známá svou překrásnou krajinou jako dělanou pro gravel ježdění.

 

2023

 

Co od Vás budeme potřebovat?

Aby byl zážitek co nejlepší, musíme kolo správně nastavit. Potřebujeme znát hlavně vaší výšku a délku nohou, pokud máte můžete nám poslat bikefitting.

 

G3X_telaio_page-0001

 

Naše kola:

Gravel kola jsou speciálně navržena pro tento typ cyklistiky, mají širší pneumatiky a uvolněnější geometrii než tradiční kola. Štěrkové cesty mohou být drsné, takže širší pneumatiky poskytují větší stabilitu a trakci, zatímco uvolněná geometrie zajišťuje pohodlnější a stabilnější jízdu.

Budeme jezdit na kolech Colnago G3X, vyberte si to své.

 

 Screenshot 2023-05-03 16.04.06Screenshot 2023-05-03 16.04.48

 

 Těšíme se na Vás

Jan Černý

+420 608 437 844 | jan.cerny@procycle.cz

 

Přihlásit se

 

Nevyplňujte toto pole:
3 položek celkem
Zpět do obchodu