Eventy

Silniční vyjížďka Colnago & Assos ProShop Opava
22. kvě

788

Co: Silniční vyjížďka

Kdy: Středa 22. 5. 2024, 17:00

Kde: Opava, Otická 12 (Colnago & Assos ProShop)

 

Pro naše zákazníky jsme připravili společnou vyjížďku v Opavě, která startuje přímo z našeho obchodu Colnago & Assos ProShop. Na tuto jízdu s námi vyrazí i trojnásobný mistr silniční cyklistiky Petr Benčík. Přidejte se k nám na den plný nových zážitků a skvělého společenství cyklistů, bez ohledu na značku kola pojeďte s námi.

Potkáme se v 16:30 před Colnago & Assos ProShopem a v 17 h vyrazíme. Trasa vyjížďky bude malebná, tempo klidné a po návratu si společně dopřejeme pár piv, abychom dobře načerpali energii.

Během této akce budete mít možnost prohlédnout si nejnovější vybavení pro cyklisty, obdivovat novinky v sortimentu nebo si zakoupit něco pro sebe. Mezi přihlášenými účastníky vylosujeme na místě jednoho šťastného výherce, který si odnese drobný dárek!

Prosíme, zanechte nám zprávu, abychom věděli, že s námi pojedete.

Těšíme se na setkání s vámi na kole!

 

Přihlásit se

 

Nevyplňujte toto pole:
Testování kola Colnago
dub

test 4

Co: Testování Colnago

Kdy: Napište nám (registrace níže)

Kde: Praha, Opava

  

Správné kolo může udělat rozdíl mezi obyčejnou jízdou a nezapomenutelným dobrodružstvím. Pro ty, kteří touží po dokonalosti ve všech směrech nabízíme k vyzkoušení kola Colnago - kola, která stála na stupních vítězů ve všech třech Grand Tour, vyhrálo Ronde van Vlaanderen, Giro di Lombardia a za poslední rok a půl dosáhlo celkem 101 vítězství v profi pelotonu. Na výběr máte jak silniční, tak gravel kola G3-X, přičemž gravel vám poskytuje větší svobodu výběru trasy. Můžete se projet po klidných venkovských cestách, stezkách v lese nebo se vydat na vícedenní výlet po neznámých místech.

 

Colnago V4Rs - 485mm, Ultegra Di2, ENVE SES 4.5

 Již na první pohled vás zaujme elegantní design rámu vyrobeného z uhlíkových vláken. Rám je navržen s ohledem na aerodynamiku, což zlepšuje výkon a efektivitu jízdy. Kolo je vhodné pro postavu cca 172 - 185 cm.
 Testovací Colnago V4Rs je vybaveno komponenty Shimano Ultegra Di2, a koly ENVE SES 4.5, které posouvají hranice možností cyklistiky. Elektronické řazení přináší přesné a okamžité změny rychlostí, hydraulické kotoučové brzdy zajišťují bezpečné a spolehlivé zastavení. Lehká kola z uhlíkových vláken doplňují celkovou váhu a aerodynamiku kola.

 

Colnago C68 510mm, Shimano Ultegra Di2, ENVE SES 3.4

 Model C68 je ručně vyráběný z karbonu, v továrně Colnago v Cambiagu, Itálii, a představuje skutečně class, tedy třídu samu pro sebe. Kolo je vhodné pro postavu 178 - 188 cm.
 Testovací Colnago C68 je vybaveno sadou Shimano, a koly ENVE. U tohoto modelu je důraz více kladen na bezpečnost jezdců a stálost pevnosti konstrukce v čase.

 

Colnago G3-X - 520mm, Campagnolo Ekar, Campagnolo Shamal

 Již na první pohled vás zaujme elegantní design rámu na kterém Ryan Kamp objíždí světový pohár v cyklokrosu. Kolo je vhodné pro postavu cca 175 - 189 cm.
 Testovací Colnago G3-X je vybaveno sadou Campagnolo Ekar 13s s rozsahem kazety 9-42z, a karbonovými koly Campagnolo Shamal. Pláště Pirelli Cinturato Gravel H 40mm a hydraulické kotoučové brzdy zajišťují bezpečné a spolehlivé zastavení.

 

Colnago G3-X - 490mm, SRAM Rival AXS, Fulcrum

 Nenechte nic zastavit vaší jízdu s G3-X ve velikosti 490mm, které je vhodné pro postavu 169 - 179 cm.
 Testovací Colnago G3-X je vybaveno sadou Sram Rival AXS s technologií, kterou moderní jezdci chtějí – intuitivní bezdrátové řazení.

 

Jak probíhá testování?

Po vyplnění formuláře níže se vám ozveme a domluvíme termín a místo, kde se potkáme. Testování probíhá v Praze i v Opavě, kde vyrážíme z našich obchodů, ale jsme schopni přijet s koly i k vám. Je možné využít i náš Colnago Lounge na adrese Široká 15 a vyrazit přímo z centra Prahy. Po jízdě se zde můžete osprchovat a vyrazit zpět do města. Na testování vás bude vždy doprovázet zkušený průvodce jak v Praze, tak v Opavě.

 

IMG-20240410-WA0007upraveno

 

 Co od Vás budeme potřebovat?

Aby byl zážitek co nejlepší, musíme kolo správně nastavit. Potřebujeme znát hlavně vaší výšku a délku nohou, pokud máte můžete nám poslat bikefitting.

G3X_telaio_page-0001

 

Zkušenost z testování

Mít možnost otestovat kolo Colnago je pro každého vážného cyklistu jako splnění snu. Během testování si uvědomíte, že jde o značku, která byla vždy nablízku jezdcům, naslouchala jejich problémům, starala se o jejich potřeby a – konečně – přinášela do pelotonu ty nejprůlomovější inovace.

 

Těšíme se na Vás

 

 

Přihlásit se

 

Nevyplňujte toto pole:
Gravel Ride Opava
1. čvn

IMG2 

Co: Gravel Ride

Kdy: Sobota 1. 6. 2024, 9:30

Kde: Colnago & Assos ProShop Opava, Otická 12, Opava

 

Fenomén gravel kol je tu a spousta bikerů na ně usedla. My jsme se rozhodli pro naše klienty uspořádat vyjížďku a výhody těchto kol spojit. Vezměte gravelová kola a vyražte s námi do přírody. Čeká Vás klidná vyjížďka v okolí Opavy, coffee time a posezení. Kdo by rád tento typ kola vyzkoušel nechť nás kontaktuje, nabízíme také testování kol Colnago.

Těšíme se na Vás

 

Přihlásit se

 

Nevyplňujte toto pole:
Silniční vyjížďka s Petrem Benčíkem
5. říj

c21

Co: Silniční vyjížďka s Petrem Benčíkem

Kdy: Sobota 5. 10. 2024

Kde: Praha - Zbraslav (Zbraslavské náměstí)

 

“Pravá cyklistika” vystihuje přesně to co se bude dít. Pojeďte se s námi opřít do pedálů, sdílejte svou vášeň, zažijte strhující souboje i kouzlo opravdového balíku. Vyjížďka s trojnásobným mistrem silniční cyklistiky Petrem Benčíkem. Bez ohledu na značku kola pojeďte s námi. Vyjížďka je rozdělena do několika skupin, nikdo se nemusí bát, že bude pozadu. Dobrý oběd si dáme všichni společně.

Těšíme se na vás

 

Přihlásit se

 

Nevyplňujte toto pole:
4 položek celkem
Zpět do obchodu