Colnago V4

Rychlé a elegantní kolo, na kterém je extrémně zábavné jezdit. Kolo s čistým aerodynamickým designem nabízené v dostupné konfiguraci.

 

selezione-pic-media-action-v4-(18)_optimized

 

Vstupte do světa kvality s COLNAGO V4

 

selezione-pic-media-action-v4-(12)_optimized

 
Rám je vyroben z monokokové karbonové konstrukce a těší se stejnému výzkumu a vývoji vrstvení karbonu a aerodynamickým studiím, které vedly k realizaci V4Rs. Kolo je postavené na základech modelu V4Rs, který doprovází velká vítězství týmu UAE Emirates a týmu UAE ADQ.

Hlavové složení je tenčí a vidlice byla přepracována, aby umožňovala lepší proudění vzduchu, zejména při rychlých sjezdech. V4 je standardně dodáván s představcem SR10 a můžete si vybrat mezi řídítky Deda Zero2 DCR nebo karbonovými řídítky Colnago R41.

Colnago V4 bude k dispozici v konfiguracích Shimano Ultegra Di2, Shimano 105 Di2, Sram Rival AXS. Na V4 lze namontovat také mechanické sady (1x a 2x). V4 má prostor pro pneumatiky až 30 mm, stejně jako u V4Rs. Kolo bude nabízeno ve třech barvách červená Rosso, šedá Griggio a modrá Azzurro.

 

SPECIFIKACE:

Snímek obrazovky 2024-06-19 163349

GEOMETRIE:

Snímek obrazovky 2024-06-19 162935

Snímek obrazovky 2024-06-20 094803

 

V4: Skutečná dynamická tuhost
Během jízdy je jízdní kolo vystaveno několika různým zatížením, která působí na celé kolo současně. Například při sprintu jezdec působí silami na pedály, jejichž směr je mimo osu jízdního kola. Kromě toho velká síla pochází z paží, které táhnou a tlačí na řídítka, čímž zatěžují přední oblast. Tyto různé a často protichůdné aspekty dávají život konceptu skutečné dynamické tuhosti, který bereme jako referenci pro studium a vývoj modelu V4. Výsledkem je extrémně vyvážené kolo, jehož všechny tuhosti jsou vyladěny tak, aby poskytovaly úžasný jízdní výkon.

 

Jedinečná povaha Colnaga: okamžitý pocit pohodlí a lehkosti na kole...

 

BARVY:

 

colnago-v4-rosso---fondo-nero-prospettiva-post_optimized

Rosso - VDRD

 

colnago-v4-grigio---fondo-nero-laterale-bagliore-oro_optimized

Grigio - VDDK 

 

colnago-v4-azzurro---fondo-nero-prospettiva-ant_optimized

Azzurro - VDBL

 

 

 

 

55878858

 

Zpět do obchodu