Tři nové barvy Colnago C68

Cambiago, 13. prosince 2023 – Colnago s potěšením představuje tři nové dodatečné barvy pro řadu C68, nejnovější model řady Colnago C, složený z modulárních karbonových rámů ručně vyrobených v Itálii.

Třída a elegance ve třech nových verzích
Kola Colnago vždy vynikala třídou a elegancí, jemnou kombinací barev a rafinovaností detailů. 

 

Gray-Gold HRGG

 Zlaté a platinově šedé akcenty dodávají této barvě královský vzhled. Na bílém podkladu jsou tyto kovově lesklé laky zobrazeny v celé své kráse a osvětlují C68.

colnago-c68-hrgg-gray-gold--(2)_optimized

 

Rose-Gold HRRG

 Tato elegantní barva pochází z kombinace matného černého laku v kombinaci s kovově lesklou růžovo-zlatou barvou s akcenty a detaily v lesklé černé. Výsledkem je vzácná a elegantní C68, která je vylepšena každým slunečním paprskem. 

colnago-c68-hrrg-rosegold-(19)_optimized

 

Navy Blue HRBB

 Sytá námořnická modř a dynamická ocelově modrá, nanesené na bílém podkladu, dodávají této barvě svěží, moderní a rafinovaný vzhled. S každým odrazem světla září kovově lesklý lak, což zvyšuje třídu a majestátnost tohoto barevného provedení.

colnago-c68-road-hrbb-navy-blue-(14)_optimized

 

Elegance je v detailech

Kromě nových barevných schémat mají kola C68 některé nové detaily ve srovnání s původními barvami. Zejména jde o odkaz na italskou vlajku, která již necharakterizuje vertikální tubus, který byl navíc sloučen s nápisem „Realizzato a mano in Italia“ (což znamená ručně vyráběný v Itálii), vytištěným na zadních vzpěrách.

 

 

Zpět do obchodu