c68ti - detail

KOMPLETNĚ V TITANIU

Rádi nabízíme našim zákazníkům nejlepší možný zážitek z jízdy a jsme přesvědčeni, že klíčem je perfektní pocit na kole. Abychom toho dosáhli, nabízíme nejen vlastní dimenzování našeho celokarbonového rámu, ale posouváme věci kupředu pomocí nových technologií. Nyní nabízíme druhou verzi C68, která se může pochlubit 3D tištěnými spojkami z titanu.

OD KOŠÍKU K DÍLŮM

Počet dílů, které rám doplňují, je stejný jako u předchozí řady C (C64). I když z estetického hlediska může být jeho linie a styl více podobný rámu vyrobenému z jednoho kusu. Na C68 stále existují některé viditelné spoje, které odkazují na historii ruční výroby tohoto modelu, zatímco jiné spoje se zdají neviditelné díky novému aerodynamickému designu.

DALŠÍ FUNKCE

Hmotnost rámu pro surovou velikost 485 je kolem 925 g, jen o 10 g více (935 g) u titanové verze.

Shimano Dura Ace C50

C50, všestranný model nové řady kol DURA-ACE, je lehčí než předchozí model C40 a téměř stejně aerodynamický jako předchozí C60. Kola je možné použít v široké škále podmínek

Lightweight Obermayer EVO

Lehké Obermayer EVO je perfektní všestranné kolo a je jedním z nejlehčích a zároveň nejtužších silničních kol na trhu. Kromě své hmotnosti a jedinečné tuhosti přesvědčí kolo především svým brzdným výkonem

Zipp 303 Firecrest

Kola Zipp 303 Firecrest® Tubeless Disc jsou navržena pro skutečný svět. Svět nedokonalých podmínek, povrchů vozovek a prvků, kde je výsledek jednoduchý. Výkon = rychlost. Jsou rychlejší, lehčí a schopnější v různorodém terénu – ať už jde o povrch s hladkou silnicí ve všech jeho podmínkách nebo vůbec žádný. Nové 303 Firecrest, dokáží dobýt jarní klasiku, a jsou přepracovány s přístupem pro požadavky moderních silničních kol.

Shimano Dura Ace Di2 Disc 12s

Vrchol silniční technologie a inovace Shimano, nový 12rychlostní R9200 DURA-ACE, je naše nejrychlejší a nejvíce inspirovaná sada všech dob. Rychlost byla hnací silou nové generace silničních sad a každé rozhodnutí, které naši konstruktéři učinili, mělo za cíl vás zrychlit.

Prologo Scatch M5 Ti

Scratch M5 CPC je navržen tak, aby představoval další úroveň výkonu. Technologie CPC je stejná jako ve Formuli 1, patentovaná společností Prologo pro cyklistický průmysl. 3D polymerové kužely maximalizují přilnavost při zaujetí agresivní polohy a pomáhají rychle změnit polohu na sedle. U verze bez PAS nabízí speciální „AIR CPC“ chlazení vzduchem o 10 % než standardní uzavřená sedla.

PIRELLI PZERO Velo

P ZERO™ Race TLR je vytvořen tak, aby sbalil všechny výhody bezdušové technologie do závodního všestranného pláště, který překonává všechny cyklistické pneumatiky, které jsme dosud vytvořili, včetně duší.

Zpět do obchodu