Testování kola Colnago

dub

test 4

Co: Testování Colnago

Kdy: Napište nám (registrace níže)

Kde: Praha, Opava

  

Správné kolo může udělat rozdíl mezi obyčejnou jízdou a nezapomenutelným dobrodružstvím. Pro ty, kteří touží po dokonalosti ve všech směrech nabízíme k vyzkoušení kola Colnago - kola, která stála na stupních vítězů ve všech třech Grand Tour, vyhrálo Ronde van Vlaanderen, Giro di Lombardia a za poslední rok a půl dosáhlo celkem 101 vítězství v profi pelotonu. Na výběr máte jak silniční, tak gravel kola G3-X, přičemž gravel vám poskytuje větší svobodu výběru trasy. Můžete se projet po klidných venkovských cestách, stezkách v lese nebo se vydat na vícedenní výlet po neznámých místech.

 

Colnago V4Rs - 485mm, Ultegra Di2, ENVE SES 4.5

 Již na první pohled vás zaujme elegantní design rámu vyrobeného z uhlíkových vláken. Rám je navržen s ohledem na aerodynamiku, což zlepšuje výkon a efektivitu jízdy. Kolo je vhodné pro postavu cca 172 - 185 cm.
 Testovací Colnago V4Rs je vybaveno komponenty Shimano Ultegra Di2, a koly ENVE SES 4.5, které posouvají hranice možností cyklistiky. Elektronické řazení přináší přesné a okamžité změny rychlostí, hydraulické kotoučové brzdy zajišťují bezpečné a spolehlivé zastavení. Lehká kola z uhlíkových vláken doplňují celkovou váhu a aerodynamiku kola.

 

Colnago C68 510mm, Shimano Ultegra Di2, ENVE SES 3.4

 Model C68 je ručně vyráběný z karbonu, v továrně Colnago v Cambiagu, Itálii, a představuje skutečně class, tedy třídu samu pro sebe. Kolo je vhodné pro postavu 178 - 188 cm.
 Testovací Colnago C68 je vybaveno sadou Shimano, a koly ENVE. U tohoto modelu je důraz více kladen na bezpečnost jezdců a stálost pevnosti konstrukce v čase.

 

Colnago G3-X - 520mm, Campagnolo Ekar, Campagnolo Shamal

 Již na první pohled vás zaujme elegantní design rámu na kterém Ryan Kamp objíždí světový pohár v cyklokrosu. Kolo je vhodné pro postavu cca 175 - 189 cm.
 Testovací Colnago G3-X je vybaveno sadou Campagnolo Ekar 13s s rozsahem kazety 9-42z, a karbonovými koly Campagnolo Shamal. Pláště Pirelli Cinturato Gravel H 40mm a hydraulické kotoučové brzdy zajišťují bezpečné a spolehlivé zastavení.

 

Colnago G3-X - 490mm, SRAM Rival AXS, Fulcrum

 Nenechte nic zastavit vaší jízdu s G3-X ve velikosti 490mm, které je vhodné pro postavu 169 - 179 cm.
 Testovací Colnago G3-X je vybaveno sadou Sram Rival AXS s technologií, kterou moderní jezdci chtějí – intuitivní bezdrátové řazení.

 

Jak probíhá testování?

Po vyplnění formuláře níže se vám ozveme a domluvíme termín a místo, kde se potkáme. Testování probíhá v Praze i v Opavě, kde vyrážíme z našich obchodů, ale jsme schopni přijet s koly i k vám. Je možné využít i náš Colnago Lounge na adrese Široká 15 a vyrazit přímo z centra Prahy. Po jízdě se zde můžete osprchovat a vyrazit zpět do města. Na testování vás bude vždy doprovázet zkušený průvodce jak v Praze, tak v Opavě.

 

IMG-20240410-WA0007upraveno

 

 Co od Vás budeme potřebovat?

Aby byl zážitek co nejlepší, musíme kolo správně nastavit. Potřebujeme znát hlavně vaší výšku a délku nohou, pokud máte můžete nám poslat bikefitting.

G3X_telaio_page-0001

 

Zkušenost z testování

Mít možnost otestovat kolo Colnago je pro každého vážného cyklistu jako splnění snu. Během testování si uvědomíte, že jde o značku, která byla vždy nablízku jezdcům, naslouchala jejich problémům, starala se o jejich potřeby a – konečně – přinášela do pelotonu ty nejprůlomovější inovace.

 

Těšíme se na Vás

 

 

Přihlásit se

 

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu