c68ti - vykon

c68_ti_bck
Rám
 
 

C68 je vrcholem evoluce historie Colnaga, je to extrémně vyvinutá konstrukce, je to místo, kde se 68 let konstrukce rámu setkává s budoucností. C68 je prostě nový milník.

07
Hlava
 
 

Nová dělená hlavová trubka je nyní pevnější, lehčí a přizpůsobivější než kdy dříve. Součásti jsou zmenšeny z 8 (C64) na 6, tímto způsobem šetříme hmotnost (méně lepicí plochy) a čas na obrábění/lepení.

c68-ti_bck
SPODNÍ DRŽÁK
 
 

C68 nyní posiluje přepracovanou středovou mufnu s přechodem z našeho předchozího TF82.5 na „standardnější“ T47. Systém funguje stejným způsobem, s nadrozměrným pláštěm a vnitřními ložisky uloženými ve slitinových závitových miskách. Svou C68 můžete sestavit se standardním středovým složením od Sram a Campagnolo, můžete použít prémiové produkty jako CeramicSpeed, Chris King a mnoho dalších nabídek pro kompatibilitu s osami Shimano 24 mm.

06
Řídítka
 
 

S C68 budou k dispozici také speciální nová integrovaná řídítka Colnago CC.01. Obvykle jsou integrovaná řídítka postavena pomocí několika kusů karbonu slepených k sobě. Colnago CC.01 je však vyroben z jednoho kusu, zcela monokok, což je výhodné jak pro úsporu hmotnosti, tak pro zvýšení tuhosti.

Zpět do obchodu