Colnago C68 Gravel

 

Jsme nadšeni, že můžeme odhalit C68 Gravel, mistrovské dílo, které ztělesňuje dokonalé spojení současného inženýrství a nadčasového italského řemesla. Ať už se vaše cesta odehrává na nejhladším asfaltu nebo na nejdivočejších šotolinových cestách, toto kolo je vaším stálým společníkem. Více než pouhé kolo; je to skutečné, mocné umělecké dílo, ztělesněné naším váženým C. To je důvod, proč je Colnago C68 Gravel rozdílný od jiných. Výroba C68 Gravel, který je součástí řady C, je prováděna výhradně v Itálii zručnými a zkušenými řemeslníky. Znalosti získané letitými zkušenostmi v rámových konstrukcích se přivádí do gravel segmentu.

Colnago C68 Gravel je filozofie Colnago aplikovaná na gravel svět; je to modulární gravel bike kompletně vyroben v Itálii ručně. C68 Gravel není pouhé šotolinové kolo, je to ztělesnění Italského řemesla, pečlivě vytvořené pro cyklisty, kteří hledají maximální zážitek z jízdy. Pro ty, kteří touží po vzrušení z rychlé jízdy na hlíně a štěrku a hladkost otevřené silnice, ale také vyžadují více než jen karbonový rám - hledají kolo s duší, nasáklé dědictvím.

 

C68 Gravel - Na rozdíl od jiných

Ve světě gravel cyklistiky je přesnost prvořadá.

c68gravel-mediapic-(18)_optimized

 

C68 Gravel má jinou geometrii než jeho silniční protějšek, upřednostňuje pohodlí a klid v členitém terénu. Proto přichází s kratším dosahem (reach) a vyšší výškou přední části (stack), což nabízí ergonomicky vynikající zážitek z jízdy, dokonale připravený pro náročné krajiny, při zachování celkově agresivního projetí.

Geometrie byla upravena poměr dosahu a výšky byl zvýšen, aby byla možná montáž kratšího představce, umožňující jezdci mít maximální ovládání na řídítkách. Kromě toho byl snížen úhel vidlice na 70,5° pro všechny velikosti a rozvor, aby se zlepšila stabilita kola a pocit bezpečí, zejména na šotolině.

Gravel se rychle vyvíjí. C68 Gravel se prodává v konfiguraci s tuhou karbonovou vidlicí a vylepšenými řídítky CC.01. Rám byl však navržen tak, aby nabízel a širokou škálu integrací, zejména pro různá řídítka a odpružené vidlice. Instalovat lze elektronické sady i mechanické s jedním převodníkem (1x).

C68 Gravel nabízí široký prostor pro pneumatiky, který se přizpůsobí do šířky až 45 mm, v souladu s rychlými gravel bike standardy. Díky této flexibilitě vaše cesta, ať už na polní cestě nebo v terénu, nebude mít žádné hranice.

C68 ROAD Světlost pneumatiky až 32 mm
C68 ALLROAD Světlost pneumatiky až 35 mm
C68 GRAVEL Světlost pneumatiky až 45 mm

 

Vrchol umění Colnago řada C

Colnago je nesmírně hrdé na to, že pokračuje ve výrobě svých exkluzivních kol řady C v Itálii. Každé kolo řady C je důkazem umění a obětavosti zkušených řemeslníků Colnago, které zajišťují, že každá jízda ztělesňuje esence italské cyklistické dokonalosti.

Rámy Colnago C-Series, jako je C68 Gravel, jsou modulární rámy. To znamená, že jsou vyrobeny z více karbonových dílů, které jsou později sestaveny tak, aby vytvořili jedinečný pevný karbonový rám. Aplikace uhlíkových vláken je vysoce kvalifikovaný úkol a v mnoha ohledech sdílí podobnosti s módním odvětvím.

Stejně jako v ocelové éře, kdy řemeslníci z Colnaga byli mistři ve svařování trubek, aby vytvořili závodní kola s jedinečnými vlastnosti a výkonem se dnes v Cambiagu spojují karbonové trubky a vytvářejí modulární rámy, které nabízejí bezkonkurenční výkon a radost z jízdy. Od dob legendárního C40 – prvního karbonového rámu, který vyhrál Paříž-Roubaix – až po dnešek projde každá řada C rukou řemeslníků v Cambiagu, kteří podporují žárlivě střeženou řemeslnou dokonalost.

 

 

55878858

 

Technické informace:
Rám: Colnago C68 Gravel
Hlavové složení: CeramicSpeed SLT
Řídítka a představec: Colnago CC.01 Wide
Sada: Elektronické (1x, 2x) i mechanické s jedním převodníkem (1x)
Brzdy: Kotoučové
Kola: Enve, Zipp, Fulcrum, Campagnolo
Sedlo: Selle Italia Regal Short
Pláště: Pirelli Cinturato 40mm
Omotávka: Colnago
Košík: Colnago

Zpět do obchodu