Colnago G4-X

Cambiago, 1. května 2024 - Colnago s potěšením představuje G4-X, své nové závodní gravel kolo. Dokonale vyvážené, navržené tak, aby vám pomohlo ze sebe dostat to nejlepší na jakémkoliv povrchu.

Přírodní prostředí ve všech svých formách, v každém stupni divokosti je prostorem pro gravel kolo. Proto jsou barevnosti G4-X inspirovány přírodou.

Logo_G4-X nero_Tavola disegno 1

 

Colnago určené pro závody na šotolině

 

colnago-g4-x_viale-(32)_optimized1500

 
G4-X je nové Colnago určené pro závody na šotolině. Tento model má nahradit model G3-X a využít toho nejlepšího, co se značka se sídlem v Cambiagu naučila během svých důležitých a legendárních zkušeností ve WorldTour i v terénních soutěžích, jako je cyklokros.

Jsou to zejména kola Colnago V4Rs používané týmy UAE Team Emirates a UAE Team ADQ, které inspirují geometrii tohoto nového závodního gravel kola. Proto není divu, že se jedná o kolo určené pro výkonnou jízdu v terénu.

G4-X: Dokonalá rovnováha živlů
Je příliš snadné pokusit se popsat kolo pouze jedním konkrétním číslem: nejaerodynamičtější, nejtužší, nejlehčí... Přesto to nakonec nikdy není jen jedno číslo, které dělá zážitek z jízdy.

Zážitek z jízdy je výsledkem dokonalé rovnováhy mnoha faktorů, a právě na tuto rovnováhu jsme se zaměřili při navrhování našeho rychlého gravel kola.
G4-X je výsledkem optimalizace všech faktorů, které jsou důležité, když musíte soutěžit nebo jet tvrdě na polních cestách:

• Obratnost

• Lehkost

• Jízdní vlastnosti z kopce

• Stabilita

• Odezva rámu

• A stejně jako na všech kolech Colnago je jízda úžasným zážitkem.

 

V tom spočívá jedinečná povaha Colnaga: okamžitý pocit pohodlí a lehkosti na kole, a to i v drsných podmínkách.

 

 

55878858

 

Zpět do obchodu