C68 Gravel - detail

VIDLICE

Vidlice nabízí široký prostor pro pneumatiky, který se přizpůsobí do šířky až 45 mm.

Kromě toho byl snížen úhel vidlice na 70,5° pro všechny velikosti a rozvor, aby se zlepšila stabilita kola a pocit bezpečí, zejména na šotolině.

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ

C68 nyní posiluje přepracované středové složení s přechodem z předchozího TF82.5 na „standardnější“ T47.

Systém funguje stejným způsobem, s vnitřními ložisky uloženými ve slitinových závitových miskách.

Svou C68 můžete sestavit se standardním středovým složením od Sram a Campagnolo. Můžete použít prémiové produkty jako CeramicSpeed, Chris King a mnoho dalších nabídek pro kompatibilitu s osami Shimano 24 mm.

CERAMICSPEED

Ložiska CeramicSpeed SLT (Solid Lubrication Technology) pro hlavová složení jsou navržena pro jízdu v těch nejnáročnějších podmínkách s doživotní zárukou.

RÁM

Model C68 Gravel je ručně vyráběný z karbonu, v továrně Colnago v Cambiagu, Itálii. 

C68 Gravel, jsou modulární rámy. To znamená, že jsou vyrobeny z více karbonových dílů, které jsou později sestaveny tak, aby vytvořili jedinečný pevný karbonový rám.

ŘÍZENÍ

Dělená hlavová trubka je nyní pevnější, lehčí a přizpůsobitelnější než kdy dříve.

Poměr dosahu a výšky byl zvýšen, aby byla možná montáž kratšího představce, umožňující jezdci mít maximální ovládání na řídítkách.

INTEGROVANÉ NÁŘADÍ

Každý v určitém okamžiku potřebuje multifunkční nástroj, aby mohl čelit každé malé úpravě, která může být vyžadována během epické nebo ne tak epické jízdy (jako je prasklá pneumatika).

Tento nástroj jsme integrovali do horního krytu hlavové soupravy.

Otočte a vytáhněte, to je ono.

Fulcrum Rapid Red 900

Kola Fulcrum 900, která jsou dostupná pouze výrobcům kol, poskytují naši vyhlášenou kvalitu a výkon nejlepším kolům od předních výrobců kol.

Výkon, kvalita a vzhled: vše posunuto na další úroveň. 

Shimano Dura-Ace C50

Všestranný model nové řady kol DURA-ACE C50 je lehčí než předchozí model C40 a téměř stejně aerodynamický jako předchozí C60. Kola C50 využijete v široké škále podmínek.

Zipp 303 S

Kola Zipp 303 S poskytují dnešním cyklistům všestrannost, kterou požadují, s rychlostí, po které touží. Tato sada kol 303 si zachovává svou ideální hloubku ráfku 45 mm pro každý terén, ale přidává výrazně širší vnitřní šířku, aby poskytovala vyšší výkon a kvalitu jízdy téměř ve všech měřitelných směrech. Výkon = rychlost. Jsou rychlejší, lehčí a schopnější v různorodém terénu – ať už jde o povrch s hladkou silnicí ve všech jeho podmínkách nebo vůbec žádný. Nové 303 S, dokáží dobýt jarní klasiku, a jsou přepracovány s přístupem pro požadavky moderních silničních kol.

Sram Red XPLR

Bezdrátové a mechanické hnací ústrojí XPLR AXS 1x specifické pro SRAM, přizpůsobené potřebám jezdců s padacími tyčemi, se zaměřují na sladkou rychlost převodovky.S kazetou 11-44T nebo 10-44T a odpovídající přehazovačkou získáte velký rozsah pro šotolinové stoupání a úzké skoky pro rychlou jízdu na silnici.

Selle Italia Regal Short

Systém Bow Rail je vyroben pomocí patentovaného designu a je připevněn k nejzadnější části sedla, což umožňuje skořepině být flexibilní a pracovat s vaším tělem na drsných šotolinových vyjížďkách Přidání tlumičů umožňuje Regal Short ohýbat se mnohem více než tradiční sedla.Po 40 letech od svého prvního představení a s karbonovými ližinami a Open-Fit designem je Regal Short opět jedním z nejinovativnějších sedel na trhu.

Pirelli Cinturato

Cinturato™ Gravel RC je pneumatika specifická pro šotolinové závody, odvozená z našich zkušeností z největších soutěží po celém světě

Zpět do obchodu