G4-X - detail

VIDLICE

Vidlice nabízí široký prostor pro pneumatiky, který se přizpůsobí do šířky až 45 mm.

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ

G4-X nyní posiluje přepracované středové složení s přechodem z předchozího TF82.5 na „standardnější“ T47.

Můžete použít prémiové produkty jako CeramicSpeed, Chris King a mnoho dalších nabídek pro kompatibilitu s osami Shimano 24 mm.

 
RÁM 


Colnago G4-X, přestože se narodil pro gravel, je rám homologovaný a schválený UCI jako cyklokrosový.

ŘÍZENÍ

Geometrie modelu G4-X je inspirována rámem V4Rs pro kompaktnější jízdní pozici. Oproti G3-X bylo přepracováno řízení a kokpit.

Fulcrum Rapid Red 900

Kola Fulcrum 900, která jsou dostupná pouze výrobcům kol, poskytují naši vyhlášenou kvalitu a výkon nejlepším kolům od předních výrobců kol.

Výkon, kvalita a vzhled: vše posunuto na další úroveň. 

Shimano Dura-Ace C50

Všestranný model nové řady kol DURA-ACE C50 je lehčí než předchozí model C40 a téměř stejně aerodynamický jako předchozí C60. Kola C50 využijete v široké škále podmínek.

Zipp 303 S

Kola Zipp 303 S poskytují dnešním cyklistům všestrannost, kterou požadují, s rychlostí, po které touží. Tato sada kol 303 si zachovává svou ideální hloubku ráfku 45 mm pro každý terén, ale přidává výrazně širší vnitřní šířku, aby poskytovala vyšší výkon a kvalitu jízdy téměř ve všech měřitelných směrech. Výkon = rychlost. Jsou rychlejší, lehčí a schopnější v různorodém terénu – ať už jde o povrch s hladkou silnicí ve všech jeho podmínkách nebo vůbec žádný. Nové 303 S, dokáží dobýt jarní klasiku, a jsou přepracovány s přístupem pro požadavky moderních silničních kol.

Sram Red XPLR

Bezdrátové a mechanické hnací ústrojí XPLR AXS 1x specifické pro SRAM, přizpůsobené potřebám jezdců s padacími tyčemi, se zaměřují na sladkou rychlost převodovky.S kazetou 11-44T nebo 10-44T a odpovídající přehazovačkou získáte velký rozsah pro šotolinové stoupání a úzké skoky pro rychlou jízdu na silnici.

Selle Italia Regal Short

Systém Bow Rail je vyroben pomocí patentovaného designu a je připevněn k nejzadnější části sedla, což umožňuje skořepině být flexibilní a pracovat s vaším tělem na drsných šotolinových vyjížďkách Přidání tlumičů umožňuje Regal Short ohýbat se mnohem více než tradiční sedla.Po 40 letech od svého prvního představení a s karbonovými ližinami a Open-Fit designem je Regal Short opět jedním z nejinovativnějších sedel na trhu.

Pirelli Cinturato

Cinturato™ Gravel RC je pneumatika specifická pro šotolinové závody, odvozená z našich zkušeností z největších soutěží po celém světě

Zpět do obchodu