V3 - detail

Design V3

Spojuje technická řešení, jejichž cílem je lehkost s aerodynamickými detaily. Linka je čistá a zásadní, lze ji osadit kryty až do 28 palců. V3 je k dispozici v osmi velikostech a v jediné verzi s kotoučovými brzdami.

Fulcrum Racing 6

Racing 6 je kolo základní úrovně s duší připravenou na závody.

Stejná kvalita a výkon Fulcrum jako u zbytku řady s pokročilými vlastnostmi, jako je diferencovaný profil a technologie Spoke Dynamic Balance.

Inženýři společnosti Fulcrum posunuli kvalitu těchto kol ještě dále a začlenili asymetrický zadní ráfek, který zvyšuje výkon z hlediska boční a torzní tuhosti a také reaktivity. Ráfek je 17C, což je v dnešní době nový standard.

Vylepšený výkon z něj dělá skvělou volbu pro vaši příští jízdu!

Sram Rival eTap AXS

Zažijte lepší jízdu na kole. SRAM Rival eTap AXS je vybaven technologií, kterou moderní jezdci chtějí – intuitivní bezdrátové řazení, inovativní řazení, integrované měření výkonu, konektivita AXS a propracované hydraulické kotoučové brzdy. Je nenáročná na složitost, ale bohatá na funkce.

Shimano Ultegra Di2 12s

Revoluční systém řazení Di2 řeší problémy, které hnací ústrojí představuje pro rovnici přenosu výkonu v cyklistice. Di2 vám poskytuje okamžité, přesné a rychlé řazení poprvé a pokaždé, stisknutím tlačítka

Zpět do obchodu