C68 Allroad - detail

UŽÍVEJTE SI KRÁSU VŠUDE

C68 Allroad je navržen tak, aby maximalizoval požitek z jízdy na kole, s geometrií navrženou tak, aby zlepšila kompromis mezi pohodlím a výkonem.
S C68 Allroad si můžete užívat každý okamžik a povrch vozovky již nebude limitem: od hladkého asfaltu po lehký offroad, vaše jízdy nebudou mít žádné hranice.
Šlapejte rychle, pohodlně, užívejte si to. Kamkoli vás cesta zavede, projeďte se s C68 Allroad; pohodlné, víceúčelové silniční kolo se správným poměrem hmotnosti a tuhosti.
Kvalita a elegance řady C ve službách vašeho potěšení z jízdy na každém povrchu. S C68 Allroad si budete moci užívat krásy všude.

OPTIMALIZOVANÝ DOSAH A VÝŠKA

Ve srovnání s C68 Road má C68 AllRoad kratší dosah a vyšší řízení. Horní část těla zůstává ve více vzpřímené poloze a paže jsou méně natažené. To trochu ubere váhu z rukou a více položí do sedla. To má za následek zvýšení komfortu zejména na nerovném povrchu nebo při dlouhých jízdách.

RUČNĚ VYROBENO V ITÁLII

C68 Allroad je stejně jako všechny řady C ručně vyráběné v Itálii, a to od fáze řezání uhlíkových vláken pro trubky až po konečnou montáž.

Zpět do obchodu