V4 - detail

Design V4

V4 je standardně dodáván s představcem SR10 a můžete si vybrat mezi řídítky Deda Zero2 DCR nebo řídítky Colnago R41. Obě řešení vám umožní mít integrovanou kabeláž a užít si největší aerodynamickou výhodu. Rámová sada je však kompatibilní i s řešeními třetích stran. Nominální vůle pneumatik V4 je rovna 30 mm, stejně jako u V4Rs.

Fulcrum Racing 6

Racing 6 je kolo základní úrovně s duší připravenou na závody.

Inženýři společnosti Fulcrum posunuli kvalitu těchto kol ještě dále a začlenili asymetrický zadní ráfek, který zvyšuje výkon z hlediska boční a torzní tuhosti a také reaktivity. Ráfek je 17C, což je v dnešní době nový standard.

Vylepšený výkon z něj dělá skvělou volbu pro vaši příští jízdu!

Sram Rival eTap AXS

Zažijte lepší jízdu na kole. SRAM Rival eTap AXS je vybaven technologií, kterou moderní jezdci chtějí – intuitivní bezdrátové řazení, inovativní řazení, integrované měření výkonu, konektivita a propracované hydraulické kotoučové brzdy. Je nenáročná na složitost, ale bohatá na funkce.

Shimano Ultegra Di2 12s

Revoluční systém řazení Di2 řeší problémy, které hnací ústrojí představuje pro přenos výkonu v cyklistice. Di2 vám poskytuje okamžité, přesné a rychlé řazení poprvé a pokaždé, stisknutím tlačítka

Zpět do obchodu