C68 Gravel - vykon

c68gravel-mediapic-(16)_optimized
PNEUMATIKY AŽ 45 mm
 
 

C68 Gravel nabízí široký prostor pro pneumatiky, který se přizpůsobí do šířky až 45 mm, v souladu s rychlými gravel bike standardy. Díky této flexibilitě vaše cesta, ať už na polní cestě nebo v terénu, nebude mít žádné hranice.

c68gravel-mediapic-(4)_optimized
REVIDOVANÁ SPODNÍ TRUBKA
 
 

Na rozdíl od silničního modelu se tento rám vyznačuje přítomností hranatější a masivnější spodní trubky, která charakterizuje C68 Gravel.

c68gravel-mediapic-(12)_optimized
SPECIFICKÉ GEOMETRIE
 
 

Ve světě gravel cyklistiky je přesnost prvořadá. C68 Gravel má jinou geometrii než jeho silniční protějšek, upřednostňuje pohodlí a klid v členitém terénu. Ergonomicky vynikající zážitek z jízdy, dokonale připravený pro náročné krajiny, při zachování celkově agresivního projetí.

c68gravel-mediapic-(14)_optimized
ZVÝŠENÁ PŘEDNÍ ČÁST
 
 

Poměr dosahu a výšky byl zvýšen, aby byla možná montáž kratšího představce, umožňující jezdci mít maximální ovládání na řídítkách. Kromě toho byl snížen úhel vidlice na 70,5° pro všechny velikosti a rozvor, aby se zlepšila stabilita kola a pocit bezpečí, zejména na šotolině.

c68gravel-mediapic-(11)_optimized
ŘÍDÍTKA COLNAGO CC.01 WIDE
 
 

C68 Gravel se prodává v konfiguraci s tuhou karbonovou vidlicí a vylepšenými řídítky CC.01 Wide. Rám byl však navržen tak, aby nabízel širokou škálu integrací, zejména pro různá řídítka a odpružené vidlice. Instalovat lze elektronické sady i mechanické s jedním převodníkem (1x).

Zpět do obchodu