G4-X - výkon

colnago-g4-x_viale-(229)_optimized_1
PNEUMATIKY AŽ 45 mm
 
 

Colnago G4-X nabízí široký prostor pro pneumatiky, který se přizpůsobí do šířky až 45 mm, v souladu s rychlými gravel bike standardy. Díky této flexibilitě vaše cesta, ať už na polní cestě nebo v terénu, nebude mít žádné hranice.

colnago-g4-x_viale-(205)_optimized_1
GEOMETRIE
 
 

Jsou to zejména kola Colnago V4Rs používané týmy UAE Team Emirates a UAE Team ADQ, které inspirují geometrii tohoto nového závodního gravel kola. Obecně se dosah zvětšil, pro delší jízdní pozici než u předchozího modelu.

COLNAGO G4-X verde -particolali-24
KONFIGURACE
 
 

Colnago G4-X může být vybaven jakýmkoli typem elektronické a mechanické sady, a to s jedním i dvěma převodníky. Bude také kompatibilní s UDH, novým univerzálním závěsem přehazovačky navrženým společností SRAM.

colnago-g4x-mtyl-giallo-fondo-bianco-(20)_optimized
MONTÁŽNÍ BODY
 
 

Ve srovnání s předchozím modelem je vybaven novou objímkou sedlovky, která je navržena tak, aby lépe tlumila nárazy z nerovného terénu. Rámy G4-X jsou vybaveny čtyřmi nýtovanými upevňovacími body, dvěma na standardní umístění košíků na láhev uvnitř hlavního trojúhelníku, jedním směrem dolů na spodní rámové trubce a jedním na horní rámové trubce.

colnago-g4-x-blu--particolali-4_optimized
ŘÍDÍTKA COLNAGO CC.01 WIDE
 
 

G4-X se prodává v konfiguraci s tuhou karbonovou vidlicí a vylepšenými řídítky CC.01 Wide. Rám byl však navržen tak, aby nabízel širokou škálu integrací, zejména pro různá řídítka a odpružené vidlice. Instalovat lze elektronické sady i mechanické s jedním i dvěma převodníky.

Zpět do obchodu