V3Rs

colnago-v3-white-particolari-5_optimized
Zámek sedlovky

Zámek sedlovky

 

Velká část úsilí byla soustředěna do této oblasti rámu, a to jak pro snížení celkové hmotnosti uzamykacího systému, tak pro zvýšení jeho funkčnosti, výkonu a bezpečnosti. Nový uzamykací systém je proto menší ve srovnání se systémem V2-r a C64 integrovaným do rámu a umožňuje větší modulaci utahování.

colnago-v3-white-particolari-1_optimized
Rám

Karbon

 

Abychom dosáhli nového hmotnostního cíle 790 gramů pro velikost 50s ve verzi surového rámu (včetně kovových součástí), použili jsme nový typ uhlíkových vláken, které Colnagu umožnily výrazně zvýšit tuhost při bočních ohybech. Nové V3R mají ve srovnání s V2-r o 12 % vyšší tuhost v zadní části a o 6 % v oblasti přední hlavové trubky. Výrazně se zlepšila schopnost absorbovat vertikální nárazy, což se promítá do většího pohodlí.

V3Rstdf
TSF Integrace

Brzdy

 

Zatímco verze s ráfkovými brzdami je založena na použití dvojitých čepových brzd s přímou montáží a externím vedením kabelů, verze s kotouči využívá exkluzivní systém TFS Integrated. Lanka procházejí zcela, vnitřně k představci Colnago Sr9 a poté skrz vidlici. Rám je tak extrémně čistý a technicky aerodynamičtější.

Zpět do obchodu