C68 - detail

VIDLICE

Vidlice se oproti předchozímu tvaru TFS 'D' mění na mnohem jednodušší, elegantní a lehčí kulatou 1"1/8 trubku.

Pro uložení brzdové hadice uvnitř jsme přijali speciální patentovaný systém excentrického hlavového složení, aniž bychom museli použít větší a těžké 1,5" ložisko.

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ

C68 nyní posiluje přepracované středové složení s přechodem z předchozího TF82.5 na „standardnější“ T47.

Systém funguje stejným způsobem, s vnitřními ložisky uloženými ve slitinových závitových miskách.

Svou C68 můžete sestavit se standardním středovým složením od Sram a Campagnolo. Můžete použít prémiové produkty jako CeramicSpeed, Chris King a mnoho dalších pro kompatibilitu s osami Shimano 24 mm.

VÁHA

Hmotnost rámu pro velikost 485 je kolem 925 g, jen o 10 g více (935 g) u titanové verze.

RÁM

Model C68 je ručně vyráběný z karbonu, v továrně Colnago v Cambiagu, Itálii. 

Počet dílů, které rám doplňují, je stejný jako u předchozí řady C (C64). I když z estetického hlediska může být jeho linie a styl více podobný rámu vyrobenému z jednoho kusu.

Na C68 jsou stále některé viditelné spoje, které odkazují zpět ke kořenům ruční práce, zatímco jiné spoje se zdají neviditelné díky novému aerodynamickému designu.

ŘÍZENÍ

Dělená hlavová trubka je nyní pevnější, lehčí a přizpůsobitelnější než kdy dříve.

Nové uspořádání umožňuje variace výšky a dosahu spolu s vylepšenou tuhostí pro lepší zážitek z jízdy.

INTEGROVANÉ NÁŘADÍ

Návrat ke kulatému sloupku nám umožňuje vložit do kola integrované nářadí.

Každý v určitém okamžiku potřebuje multifunkční nástroj, aby mohl čelit každé malé úpravě, která může být vyžadována během jízdy.

Tento nástroj jsme integrovali do horního krytu představce.

Otočte a vytáhněte, to je ono.

Campagnolo Bora Ultra WTO

Kola Campagnolo Bora Ultra WTO ztělesňují to, o čem Campagnolo je: maximální použití karbonu, výzkum a vývoj struktury a aerodynamiky a pečlivá pozornost k detailu.

Výkon, kvalita a vzhled: vše posunuto na další úroveň. 

Shimano Dura-Ace C50

Všestranný model nové řady kol DURA-ACE C50 je lehčí než předchozí model C40 a téměř stejně aerodynamický jako předchozí C60. Kola C50 využijete v široké škále podmínek.

Zipp 303 Firecrest

Kola Zipp 303 Firecrest® Tubeless Disc jsou navržena pro skutečný svět. Svět nedokonalých podmínek, povrchů vozovek a prvků, kde je výsledek jednoduchý. Výkon = rychlost. Jsou rychlejší, lehčí a schopnější v různorodém terénu – ať už jde o povrch s hladkou silnicí ve všech jeho podmínkách nebo vůbec žádný. Nové 303 Firecrest, dokáží dobýt jarní klasiku, a jsou přepracovány s přístupem pro požadavky moderních silničních kol.

Shimano Dura Ace Di2 Disc 12s

Vrchol silniční technologie a inovace Shimano, nový 12rychlostní R9200 DURA-ACE, je naše nejrychlejší a nejvíce inspirovaná sada všech dob. Rychlost byla hnací silou nové generace silničních sad a každé rozhodnutí, které naši konstruktéři učinili, mělo za cíl vás zrychlit.

Prologo Scatch M5 Ti

Scratch M5 CPC je navržen tak, aby představoval další úroveň výkonu. Technologie CPC je stejná jako ve Formuli 1, patentovaná společností Prologo pro cyklistický průmysl. 3D polymerové kužely maximalizují přilnavost při zaujetí agresivní polohy a pomáhají rychle změnit polohu na sedle. U verze bez PAS nabízí speciální „AIR CPC“ chlazení vzduchem o 10 % než standardní uzavřená sedla.

PIRELLI PZERO Velo

P ZERO™ Race TLR je vytvořen tak, aby sbalil všechny výhody bezdušové technologie do závodního všestranného pláště, který překonává všechny cyklistické pneumatiky, které jsme dosud vytvořili, včetně duší.

Zpět do obchodu