V3RS - Detail

VIDLICE

Zcela nová a přepracovaná vidlice V3R je mnohem lehčí ve srovnání s vidlicí V2-r. Její surová hmotnost (neřezaná) odpovídá 390 gramům, včetně integrovaného závitu TFS. Ve velikosti 50s, kterou můžeme považovat za průměrnou velikost, může uříznutá vidlice vážit pouhých 340 gramů. Nový tvar optimalizuje průchod kola a umožňuje použití širokých pneumatik (28c).

GEOMETRIE

Abychom dosáhli nového hmotnostního cíle 790 gramů, použili jsme nový typ uhlíkových vláken, které umožnily Colnagu výrazně zvýšit tuhost při bočních ohybech. Nový V3R má o 12 % vyšší tuhost v zadní části.

DESIGN

Při zachování některých detailů ze dvou rámů, které mu předcházely, V1-r a V2-r, se design V3R hluboce změnil, aby odpovídal některým standardům, které vznikly v posledních letech, v neposlední řadě možnost montáže větších pneumatik – až 28 palců. Je extrémně čistý a může se pochlubit vynikajícími aerodynamickými vlastnostmi spolu s nebývalou lehkostí. V3R je k dispozici v osmi velikostech od 42s do 58s a ve dvou verzích, ráfkové brzdy s přímou montáží a kotoučové brzdy

Campagnolo Bora Ultra WTO

Kola Campagnolo Bora Ultra WTO ztělesňují to, o čem Campagnolo je: maximální vyjádření použití karbonu, výzkum a vývoj struktury a aerodynamiky a pečlivá pozornost k detailu. Výkon, kvalita a vzhled: vše posunuto na další úroveň.

Zipp 303 Firecrest

Kola Zipp 303 Firecrest® Tubeless Disc jsou navržena pro skutečný svět. Svět nedokonalých podmínek, povrchů vozovek a prvků, kde je výsledek jednoduchý. Výkon = rychlost. Jsou rychlejší, lehčí a schopnější v různorodém terénu – ať už jde o povrch s hladkou silnicí ve všech jeho podmínkách nebo vůbec žádný. Nové 303 Firecrest, dokáží dobýt jarní klasiku, a jsou přepracovány s přístupem pro požadavky moderních silničních kol.

Shimano Dura-Ace C50

Všestranný model nové řady kol DURA-ACE C50 je lehčí než předchozí model C40 a téměř stejně aerodynamický jako předchozí C60. Kola C50 využijete v široké škále podmínek.

Shimano Dura Ace Di2 Disc 12s

Vrchol silniční technologie a inovace Shimano, nový 12rychlostní R9200 DURA-ACE, je naše nejrychlejší a nejvíce inspirovaná sada všech dob. Rychlost byla hnací silou nové generace silničních sad a každé rozhodnutí, které naši konstruktéři učinili, mělo za cíl vás zrychlit.

Sram Red eTAP AXS

SRAM RED eTap AXS nabízí širší rozsah a rychlejší progresi, takže jste vždy na správném stupni. Tichá, bezpečná a plynulá jízda bez ohledu na terén. Systém, který dělá přesně to, co chcete a kdy chcete. A stále je bezdrátový.

Shimano Ultegra Di2 12s

Revoluční systém řazení Di2 řeší problémy, které hnací ústrojí představuje pro přenos výkonu v cyklistice. Di2 vám poskytuje okamžité, přesné a rychlé řazení při prvním a každém stisknutí tlačítka.

Campagnolo Super Record EPS

Campagnolo bylo vždy průkopníkem v inovacích pro převody závodních kol a nyní pokračuje ve svém výzkumu s cílem neustále zlepšovat zážitek z jízdy na kole. Elektronická sada Super Record, považovaná za měřítko pro svůj výkon a spolehlivost, je nyní k dispozici ve 12rychlostní verzi.

Zpět do obchodu